HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Meditercan Tıp Merkezi Op. Dr. Fatih Volkan Tercan’ın, Ortopedi ve Travmatoloji alanındaki uzun süren deneyimi ve uzmanlığını tıp merkezine taşıması ile vücut bulmuştur. Meditercan Tıp Merkezi uzman ve deneyimli hekim kadrosu ve güler yüzlü personeliyle hastalarına 24 Ocak 2019 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Acil Servis, poliklinik hizmetleri, açık MR ünitesi, radyoloji ünitesi, laboratuvar hizmetleri, ameliyathanesi ve tam teşekküllü fizik tedavi ve rehabilitasyon salonu ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.  Konforlu hasta odaları ile hastalarına ev rahatlığını sağlamaktadır.  Mustafakemalpaşa’daki ilk özel tıp merkezi olma özelliğini taşıyan Meditercan Tıp Merkezi ilçe halkına hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetini vermektedir.

VİZYON

VİZYON

Meditercan Tıp Merkezi’nin vizyonu, sunduğu sağlık hizmetlerinde hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, çağdaş yenilikleri takip eden, bulunduğu sektörde her daim liderliği hedefleyen, her geçen gün gelişen, kaliteli güvenilir, vizyon sahibi ve kurumsal bir sağlık kurumu olmak.

MİSYON

MİSYON

  • Meditercan Tıp Merkezi’nin misyonu, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişen teknoloji ve bilimin ışığında toplumun yaşam kalitesini yükseltmek,
  • Hizmetini koordinasyonlu ve ekonomik bir şekilde topluma sunmak,
  • Görevini ahlakıyla, adaletiyle ve insan sevgisiyle yerine getiren bireyler ile çalışmak,
  • Çalışanına değer vermek, güvenli ve mutlu çalışmasını sağlamak,
  • Büyüme potansiyelini çalışanına değer katarak stratejik bir şekilde yönetmek.
Değerlerimiz

Değerlerimiz

·         Kaliteli ve güvenilir olmak.

·         Hasta mahremiyetine önem vermek.

·         Hasta ve hasta haklarına bağlı çalışmak.

·         Sonuç odaklı olmak.

·         Hijyenik olmak.

·         Birlikte çalışmak.

            .         Güleryüz.