+90 224 618 08 00

  • Telefon

    +90 224 618 08 00
  • Email

    bilgi@meditercan.com
Açılış Törenine İlgi Yoğun Oldu

Açılış Törenine İlgi Yoğun Oldu

MUSTAFAKEMALPAŞALILARA HİZMET VERECEK

ÖZEL MEDİTERCAN TIP MERKEZİ AÇILDI

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Operatör Doktor Fatih Volkan Tercan tarafından kurulan Özel Meditercan Tıp Merkezi Mustafakemalpaşa’da hizmete girdi. Tatkavaklı Kavşağı’nda düzenlenen açılış törenine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Açılışa Mustafakemalpaşa Belediyesi eski Başkanı Sadi Kurtulan, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.


İLÇEDEKİ TEK ÖZEL SAĞLIK MERKEZİ…

Bursa’da Özel Ceylan Hastanesi içindeki ortopedi ve travmatoloji biriminin işletmeciliğini de yapan Tercan, Mustafakemalpaşa ilçesindeki ihtiyaç üzerine bu tesisi açtıklarını söyledi. Tercan, uzun yıllardır devlet kurumlarının desteğiyle sağlıklarına kavuşan Mustafakemalpaşalıların artan nüfus ve Bursa’ya olan mesafe yüzünden acil sağlık çözümlerine ulaşma anlamında zorlandıklarına dikkat çekerek, ilçede böyle bir talebin oluşması üzerine deneyimli hekim kadrolarıyla bir hastanenin bütün niteliklerine sahip ve ilçenin tek ‘Özel Sağlık Merkezi’ni kurduklarını söyledi. Tercan, artık Mustafakemalpaşalıların uzun mesafeler kat etmeden, kendi ilçelerinde, uzman sağlık ekibiyle, nitelikli sağlık hizmetine kavuşturduklarını vurguladı.

İHTİYACA YÖNELİK HER BİRİM BULUNUYOR…

Özel Meditercan Tıp Merkezi’nde başta ortopedi ve travmatoloji bölümü olmak üzere fizik tedavi ve rehabilitasyon, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, göz hastalıkları, dahiliye, çocuk sağlığı ve hastalıkları, radyoloji bölümleri yer alıyor. Ayrıca merkezde; doğum ünitesi, ameliyathane, 7/24 açık acil servis ve özel ambulans hizmetleri imkanları bulunuyor.